Laserowe Oczy – Miesiąc Po MiniUpdate
maj 2013 20

Hej, do pełnego miesiąca jeszcze niby 3 dni, ale nie sądzę, żeby się coś miało zmienić.

Już dwa tygodnie temu, kiedy pani doktor mnie wzięła na sprawdzenie, potrafiłem wszystko świetnie odczytać z tablicy. Powiedzieli mi, żebym się jeszcze zapisał na czerwiec na kolejną kontrolę. Już płatną. 100 złotych. DOBREJ NOCY, LEBIEGI, NIE WIDZIMY SIĘ WIĘCEJ.

Nadal zapuszczam krople, bo trochę mi wysychają oczy i wzrok mi się jakby wolniej ogniskuje. Ale poza tym żyję już całkiem normalnie, co mogliście zauważyć – rysuję komiksy, kręcę znowu filmiki.

Polecam tę operację, ale nie każdemu. Ja byłem naprawdę w kropce – nie mogłem nosić soczewek (cośtam, że mam zły rozmiar oka czy coś – wypada mi ciągle lewa soczewka), a wadę miałem wielką. Innymi słowy okulary musiały być zawsze i wszędzie. Nagrywanie tych kilku odcinków Ogarnij Się bez okularów to był koszmar – i to nawet widać.  Widać, że jestem ślepy. A ja chciałem mieć wybór – nie chciałem być więźniem okularów, jestem kurde aktorem.

29 komentarzy

 1. otwarto pisze:

  hej Dem, jak tam po roku od zabiegu? Masz jakieś powikłania?

  • Dem pisze:

   Wszystko jest super. Odczuwam tylko lekką suchość oczu, ale poza tym obecnie nie mam żadnych problemów. Kilka miesięcy temu zdarzało mi się budzić ze strasznie suchymi oczami, ale to dlatego, że byłem leniwy i nie zapuszczałem przepisanych kropel. Wzrok mi się nie pogorszył.

 2. master pisze:

  Dlaczego staruchy bez talentu grają w Polskich filmach a nie tacy utalentowani aktorzy jak ty? Gdybym był reżyserem miałbyś główną rolę w kieszeni. Na prawdę.

 3. Zamaskowany Muczaczo pisze:

  a teraz pytanie: jak siebie będzie teraz dem rysował, żeby było wiadomo że to on?

 4. mackmack pisze:

  Demie ja mam wadę -6, na szczęście mogę nosić soczewki. Z tym, że mam jeszcze astygmatyzm, którego soczewki nie korygują. Ale na to też mam sposób: mam drugie okulary (same cylindry) i zakładam jak potrzebuję widzieć bardzo wyraźnie :P Na wszystko jest jakiś sposób, dajemy radę! ;))

  • burp pisze:

   ale przecież totalnie są soczewki na astygmatyzm, tyle że pewnie trzeba iść na jakieś małe kompromisy, chyba że producent akurat ma na składzie soczewki dokładnie na twoją krótkowzroczność i twój astygmatyzm

 5. TwoOutOfSeven pisze:

  Kogo obchodzi twoje życie, dawaj komiksy i śmieszne filmiki

 6. Gratisss pisze:

  Dem wprowadził nowy zawód – kurde aktor.
  Kiedy odcinek z Hollywood?
  Czekamy.

 7. Esia pisze:

  Mam wadę -6, jestem uczulona na soczewki, ale operacji bym sobie nie zrobiła O.o Na pewno nie po twoim szczegółowym opisie XD

 8. Grzesiek pisze:

  Teraz Dem doszedł do zdrowia, to się rozkręci. Może pojawią się kolejne odcinki Dem Turbo, na co bardzo liczę.

 9. emes pisze:

  „Widać, że jestem ślepy” to zabawne, bo dopiero teraz możesz to zobaczyć : p

 10. Skrzydlaty Kret pisze:

  Dem z czy bez okularów to nadal ten sam człowiek który nieznane substancje z kasy z Internetów ;]

 11. Mości Typ pisze:

  Nie dałeś przecinków przy 'kurde’ łohoho.

  A teraz musisz pozmieniać wszystkie avatary, bo już nie masz patrzałek…

 12. Wida pisze:

  Zastanawiam się czy nie okaże się że Dem wszystkie te komiksy bazgrał tak tylko z powodu okularów i teraz to będzie mona liza z bitwą pod grunwaldem na każdym komiksie.

 13. Urias pisze:

  Oj tam Dem, akurat ty jako jedna z nielicznych osób wyglądałeś spoko w okularach. Każdy powie że były takim twoim znakiem rozpoznawczym. Były dla ciebie jak trójząb dla Posejdona, jak wieniec laurowy dla Cezara :D No ale jak uważasz że było warto to ok. Bylebyś nie miał potem żadnych komplikacji :)

 14. Infi pisze:

  Nie przejmuj się, ja noszę gogle [-3/1,5 cyl] i krople do oczu muszę co jakiś czas zapuszczać, bo mi coś się schrzaniło samoistnie 3 lata temu, że gruczoły łzowe nie nadążają z nawilżaniem. Idzie z tym żyć, komputera dłużej niż 2h dziennie obsługiwać się nie da, ale więcej mi nie potrzeba (w gry nie gram już ;p).

 15. Hamadryas pisze:

  Po takich operacjach – z tego, co wiem – występuje ryzyko, że będziesz miał Zespół Suchego Oka. Ja mam, jest przejebane. Niewygodna sprawa. Oby Cię nie dotknęło ;)

 16. Grzesia pisze:

  Jaką miałeś wadę? O.o

 17. Cziki pisze:

  Taaa.. Kolejna część Batmana mogła być Twoja. Ty durny łbie to wolałeś operacje i pozostała Ci ta strona co jej nikt nie czyta i jakis tam youtube co nikt tego nie zna.

 18. Mad pisze:

  Ale masz fajosko. Ja muszę zakładać okulary chociaż i tak siedzę zawsze w pierwszej ławce x_x

 19. Ukasz pisze:

  Bez okularów to już nie ten sam Dem. Większą bekę miałem z tego, że moja ex ex niedoszła żona #103 miała takie same oprawki. Dem, zmień szkła na zerowe jak już wrócisz do zdrowia.
  Z wyrazami szacunku,
  ja

 20. KaLee pisze:

  Dem – kurde aktor ;)

 21. makot pisze:

  jako ślepy Dem mogłeś grać krety i nietoperze, zaprzepaściłeś szansę tą operacją.

Napisz komentarz