Klawiaturowe Przygody
kwi 2013 12

Po tym jak klawiatura, którą kupiłem z komputerem, padła (po 2 miesiącach), a ja się wstydziłem iść na gwarancję, bo się bałem, że mi nie uznają i wezmą mnie za kanciarza i jeszcze paru innych rzeczy, bo jestem skończonym paranoikiem, wyciągnąłem tego niezawodnego skurwiela:

przód

tył

Dzięki, ciociu Czesiu! Nigdy nie zapomnę, kiedy wpadłaś z tym kartonem z klawiaturą do kościoła, bo nie wiedziałaś, że prezenty się daje po komunii a nie przed i bałaś się, że nie zdążysz i przewróciłaś księdza, żeby Cię nie wyprzedził.

Btw. kiedyś można było zabić klawiaturą człowieka. Nie wiem, czy to dobrze. Stwierdzam fakt.

Niestety klawiaturka miała swoje minusy. Kilku klawiszy nie da się wciskać, inne są połamane i wypadają. Do tego krzywdzi mnie, kiedy spada mi na stopy. Bardzo często upuszczam klawiatury na stopy, bo zawsze trzymam ją na kolanach i zapominam o tym, kiedy wstaję.

No to przyszli goście z jTabu i dali mi klawiaturę. Nie jakiś blblbl bezprzewodowe płaskie dotykowe tururu tylko klawiaturę. Piszę na niej właśnie to dla testu, ale chyba najbardziej się ucieszą ludzie, którzy oglądają moje rysowanki na żywo. Koniec łomotu.A, i nie ma kabla. I nie jest bezprzewodowa. Zamiast tych pierdół ma SZNUR. Zgadza się kurwa, sznur.

jestę blogerę, przysłali gratisy

Czy TY MASZ TAKI SZNUR? BO JA MAM.

Największy problem w tym, że wytworzyłem sobie sentyment do tego starocia Samsungowego. Ciężko mi się z nim rozstać. No to nie rozstaję się. Podłączyłem obie klawiatury naraz (jedna na ten wtyczek klawiaturowy, druga USB. I kurwa działa. Teraz jak ktoś wpadnie grać w Wormsy, to nie trza będzie robić klawiaturowej roszady, każdy ma swoją.

trza mieć duże kolana na 2 klawiatury naraz

 

Btw. ostatnio gram znowu w Worms Armageddon. Nadal zajebiste i nawet udało mi się odpalić na Win7 64bit.

25 komentarzy

 1. ESKA pisze:

  dem, nie martw sie, szajsungi takie są..

 2. Barnaberer pisze:

  Hahaha. Bo wy nadal myślicie że to są Jego nogi…

 3. Genitaliusz pisze:

  to nie są skarpetki tylko rękawiczki! Dem nie ma nóg! widziałeś kiedyś jego nogi? widziałeś skurwysynu!? no więc właśnie… idź jeść beton

 4. Neoqueto pisze:

  Dem, kurwa dawaj nick, gramy w shoppera, jeszcze na lajwie i wpierdolimy na robodema3k.

  Nie do odrzucenia.

  ps to prawda.

 5. pplanet pisze:

  Enter na numerycznej ci się gdzieś po drodze zgubił :(

 6. nie powiem pisze:

  Też jestem paranoikiem, idę Cię lubić.

 7. nochybaty pisze:

  Nie dość że niezniszczalne to do tego oddychają pod wodą. Umysłem swoją, tak zupełnie, pod bieżąca wodą, pożądanie wysuszyłem i działa jak zawsze. Keyboard-man kopał by tyłki.

 8. bizun pisze:

  wormsy rzondzom, a jak. (najlepiej wersja amigowa.)
  I stare klawiatury też — jak w pracy wymieniali sprzęty to uchowałem przed zniszczeniem oryginalne cherry z supergłośnymi mikrostykami.
  A w domu mam jakiś wynalazek z sowieckimi literami i denkiem z blachy. Wytrzymała mortal kombatII i 4 pokolenia dzieci sąsiadów nakurwiających w MAME.

 9. Kuszniczek pisze:

  jakie fajniuchne skarpetały :3

 10. Mac pisze:

  Łooooo stary ja tak samo mam, dwie klawiaturki podpięte :D Tylko sznura nie mam, jedna bezprzewodowa, smuteczek że nie mam takich kontaktów :(

 11. ann pisze:

  Czy ogarnięci mężczyźni noszą damskie skarpetki? ;D

 12. FrancuzkiPiekarz pisze:

  Ta klawiaturka od jTaba jest świetna. Sam z niej korzystam.

 13. Dziewon pisze:

  MAM TAKI SZNUR! Co prawda przy słuchawkach, ale tak czy inaczej TO JEST SZNUR

 14. erdoj pisze:

  Ja zawsze wychaczam najprostsze klawiatury poniżej 2 dysi w media expertach, wystarczają na ok. 1,5 roku po czym wymieniam. Najlepsze jest to, że przeważnie pierdolą się z mojej winy, najczęściej przez zalanie (klawiatura na kolanach, nogi na suficie i kubek z herbatą w ręce)

 15. jagodowyhamak pisze:

  też mam klawiaturę od komunii i dłużej, a to prawież 15 lat. i stare klawiatury są najlepsze, bo się nie psują, a te nowe gówna tak.

 16. Stryj pisze:

  O kurczaki, miałem takiego Samsunga, omgbbq!
  Wspomnień czar uraczył mnie…

 17. Kiper602 pisze:

  Sam napisałeś list o Cioci!!!oneone11
  Poznaję po 'k’
  Oszust :<

 18. Rafi pisze:

  Pozdrowienia dla cioci Czesi!

 19. Niasza pisze:

  Demie, mam ten sam system operacyjny, oryginalne stare wormsy armageddon na płytce i chodzą bez żadnych łatek jak ta lala :)

 20. rosebuster pisze:

  Na Steamie są Worms Armageddon obecnie, przystosowane do nowych systemów. Gdyby cię to interesowało. Działa perfekcyjnie.

 21. Tomasz Kłubasz pisze:

  Wspaniała lektura, 10/10

 22. Gorin pisze:

  mów jak ci się łormsy udało odpalić.

  btw. skarpetyszki z różowymi palcami miażdżą XD

  • Dem pisze:

   Jest na torrencie jakaś wersja 120mb czy coś koło tego już upatchowana etc. Jak masz oryginał, to czemu nie zassać i nie kombinować.

 23. Hamadryas pisze:

  Kawaiikowe skarpetki :3

Napisz komentarz