lut 2014 14

10 komentarzy

 1. trotyl88 pisze:

  Fantastycznie, że wracasz do korzeni! Może takie randomowe produkcje nie są tak „dochodowe” jak ogarnij się ale wygląda jakby sprawiały ci dużo frajdy (a na pewno sprawiają dużo frajdy starym fanom :) ). Czekam jeszcze na powtórkę w stylu „Niemieckich Problemów”

 2. Bomb'A pisze:

  Sweter nie jest rozpruty. 9/10

 3. kaszaniarz pisze:

  Geniusz.Chylę czoła Dębski.

 4. Rafi pisze:

  Powrót do korzeni. To mi się podoba!

 5. kotmariusz pisze:

  Dem znowu obejrzałem okruchy ogarniętości powiedz mi skąd masz tego wielkiego Dżejka, jaki on ma rozmiar dokładnie? bo jedyne co widzę do kupienia to Jake, który ma 16 cali (ok 40cm). a tez chce miec takiego giganta a nie wiem czy nie otrzymam jakiegos średniaka.

 6. Fjelbuont pisze:

  Maltretowanie foki na wizji?
  Będzie pozew.

 7. Kingu pisze:

  Yay! Wspaniała audycja!
  Tego pragnie lud, a konkretnie jego personifikacja w postaci mua, który pamięta że produkcje filmowe Demlandu to nie tylko „ogarniętość”, ale i „random”.
  Osobiście tęsknie nieco za Murenewsami, Bezimiennym Pordróżnikiem (choć na szczęście miał drugą część), czy 7sekundowymi produkcjami jak ta z supermarketu.
  Naprawdę wspaniale się ogląda takie filmiki z Twoim rozmachem i zabiegami scenicznymi. Szczególnie, że jeszcze w czasach licealnych odbywał się u mnie festiwal filmowy i takie produkcje znalazłby swoje miejsce pomiędzy dokumentami o umierających na rzeżaczke emerytach.

  tl;dr Tak trzymaj.

  • Dem pisze:

   Dzięki! Myślę, że jest szansa, że Klub Mecenasa pozwoli mi tworzyć więcej szerszych rzeczy niż ja gadający do kamery z tłem z tyłu, zobaczymy.

Napisz komentarz