wrz 2013 05

NEWS 1: jutro rozpocznie się nowa seria filmikowa. Tzn. właściwie będzie to Ogarnij Się, ale Ogarnij Się odeszło od pierwszej koncepcji tak daleko, że wolałem stworzyć nową nazwę, a o tematy spytać widzów.

Więc tematy już mam z Facebooka, seria jest w trakcie tworzenia. „Okruchy Ogarniętości” powracają do korzeni serii „Ogarnij Się” – są to krótkie (około minuty) filmiki, w których odpowiadam na jedno pytanie od nieogarniętego widza. Nowe odcinki będą się pojawiać na kanale YT dwa razy w tygodniu: we wtorki i w piątki o 17. Pierwszy odcinek, odpowiadający na pytanie „dokąd tupta nocą jeż?” już jutro!

NEWS 2: naprawiłem filmiki na youtube, które kompletnie bez przyczyny zwinęły się jak harmonijki. Teraz możecie oglądać już normalnie zarówno Sołtysa, jak i stare Ogarnij Się czy Demy kontra Gry.

UPDATE: Naprawiłem drugi raz, dałem stretch zamiast crop. Mam nadzieję, że teraz Wam działa.

Kompletnie zapomniałem o istnieniu tego trailera. I po liczbie obejrzeń widzę, że nikt inny też o nim nie pamięta. A taki piękny hymn ogarniętości zaśpiewałem. Zanim jeszcze wiedziałem, że Ogarniętość będzie kogoś obchodzić!

NEWS 3: w sobotę sklep Demlandu zamykam aż do 25 września. Jeśli coś chcecie nabyć, to pamiętajcie, żeby wpłacać na konto jak najszybciej. Jeśli kasa mi wpłynie dopiero we wtorek, to wysyłka dopiero pod koniec września :(.

NEWS 4: we wrześniu nie będzie koszulki miesiąca. Szykujcie kasę na październik. Mysza pracuje nad wzorem z kotem Daytonem.

16 komentarzy

 1. nochybaty pisze:

  Demie, masz jakiś adres na który można przesyłać fanmail? Nie pytania do ogarnij się, tylko jakieś upominki, rysuneczki. Może pomogłoby to przenieść część kosztów recenzji na fanów i w zamian dostawalibyśmy je częściej – sytuacja win-win.

  • Dem pisze:

   Próbowałem skrytkę pocztową założyć, ale wszystko zajęte. Bo teraz są takie zasady, że trzymają ludziom skrytki aż zrezygnują. Pewnie same skrytki trupów na tej poczcie.

 2. Rozpu pisze:

  ja tam ten hymn ogarnietosci czesto spiewam, tylko nie wchodziłem go odsłuchiwac, wybacz dem prosze wybacz mi ;_;

 3. dekadent pisze:

  Nie mów mi co będzie, tylko co już masz nagrane. Dembski. Dobrze, nawet nie wiesz jak długo na to czekałem.

 4. magzczarnejhuty pisze:

  Niektóre filmiki to tragedia większa niż przed ich „naprawieniem”.
  Zobacz jak wygląda seria „Kuba kocha Spelunky”. Wcześniej filmy z tej serii były jakoś mega spłaszczone od góry i od dołu, a teraz to jakby jakaś szalenie niska rozdzielczość bo poucinane są z każdej strony.

  • Dem pisze:

   Jasna cholera, u mnie wygląda bardzo dobrze i nic nie jest poucinane. NIE CZAJĘ NIC.

   • magzczarnejhuty pisze:

    Nie wiem czy coś jeszcze kombinowałeś czy nagle same przeskoczyło, ale teraz sprawdziłem i wszystko jest ok, przynajmniej jeśli chodzi o stare Spelunky.

    Wcześniej (podczas pisania poprzedniego posta) bawiłem się w odświeżanie, zamykanie przeglądarki, ctrl+f5, zmienianie jakości i nic nie pomagało.

 5. Barnaberer pisze:

  Kurde dębski teraz przez miesiąc będę żałował że nie kupiłem pangi

 6. M pisze:

  ’naprawiłem’
  Obraz dalej jest w jakiś szlaonych proporcjach, ciągle sprawiasz wrażenie otyłego azjaty :/

 7. ras pisze:

  POW POW !

 8. Charism pisze:

  Ej, mnie się filmiki ciągle (?) 'rozjeżdząją’, czy tam spłaszczają, rozciągają, zwał jak zwał i są koślawe i obcięte po bokach. :<

 9. stonersixxx pisze:

  dembski a co jak znowu wymiekniesz z tymi terminami jak wtedy z OgarniętyTy

Napisz komentarz