sty 2014 06

Przerobiony fragment animowanego Star Treka. Brałem sceny i sklejałem je na nowo – faktycznie w serialu nic się nie dzieje w tej kolejności. Fragmentami nawet starałem się z ruchem warg.

Plik jest ustawiony jako niepubliczny i dostać się do niego można było tylko przez jedną z playlist (wór różności 2013). Więc możecie to potraktować jako demland.info ekskluziw dla wybrańców, którzy tu zaglądają.

10 komentarzy

 1. Maciek! pisze:

  CUDO! Chcemy więcej! ;)

 2. W. pisze:

  DEMIE CO TO ZA GITARY GRAJĄ NA KOŃCU?
  TYTUŁ PROSZĘ.

 3. Filip pisze:

  Mam pytanie nie na temat, ale nie chce mi sie pisać mejla. Skoro już wydajesz kolekcje czyjegoś taty, może wydałbyś też tą historie „najgorszy park rozrywki w jakim był marcin” (czy jakoś tak)? Czytałem ją na stronie z psami i myśle, że fajnie by ją było mieć w wersji fizycznej :)

 4. Crzszman pisze:

  No świetne no. Takie demowe w stu procentach <3

 5. ozobron pisze:

  doskonałe, dem

 6. zorbak pisze:

  I tak zaraz jakiś ciołek wrzuci sobie na facebooka i tyle będzie z ekskluzywności :(

 7. ninail pisze:

  Z tego co pamiętam zapowiadałeś to jako serię tylko czekałeś z publikacją do czasu aż zrobisz więcej odcinków. Będzie więcej Star Treka? Prosimyyyy… Drugi odcinek już jest o ile kojarzę.

  • Dem pisze:

   No szczęśliwie nie wrzuciłem za wcześnie, więc teraz nie podaję tego jako początek serii. A ten drugi odcinek może też kiedyś wrzucę, się zobaczy.

 8. McDrone pisze:

  wow – dziękuję tego było mi trzeba :*

Napisz komentarz