Sty 2014 06

Przerobiony fragment animowanego Star Treka. Brałem sceny i sklejałem je na nowo – faktycznie w serialu nic się nie dzieje w tej kolejności. Fragmentami nawet starałem się z ruchem warg.

Plik jest ustawiony jako niepubliczny i dostać się do niego można było tylko przez jedną z playlist (wór różności 2013). Więc możecie to potraktować jako demland.info ekskluziw dla wybrańców, którzy tu zaglądają.

10 komentarzy

 1. Maciek! napisał(a):

  CUDO! Chcemy więcej! ;)

 2. W. napisał(a):

  DEMIE CO TO ZA GITARY GRAJĄ NA KOŃCU?
  TYTUŁ PROSZĘ.

 3. Filip napisał(a):

  Mam pytanie nie na temat, ale nie chce mi sie pisać mejla. Skoro już wydajesz kolekcje czyjegoś taty, może wydałbyś też tą historie „najgorszy park rozrywki w jakim był marcin” (czy jakoś tak)? Czytałem ją na stronie z psami i myśle, że fajnie by ją było mieć w wersji fizycznej :)

 4. Crzszman napisał(a):

  No świetne no. Takie demowe w stu procentach <3

 5. ozobron napisał(a):

  doskonałe, dem

 6. zorbak napisał(a):

  I tak zaraz jakiś ciołek wrzuci sobie na facebooka i tyle będzie z ekskluzywności :(

 7. ninail napisał(a):

  Z tego co pamiętam zapowiadałeś to jako serię tylko czekałeś z publikacją do czasu aż zrobisz więcej odcinków. Będzie więcej Star Treka? Prosimyyyy… Drugi odcinek już jest o ile kojarzę.

  • Dem napisał(a):

   No szczęśliwie nie wrzuciłem za wcześnie, więc teraz nie podaję tego jako początek serii. A ten drugi odcinek może też kiedyś wrzucę, się zobaczy.

 8. McDrone napisał(a):

  wow – dziękuję tego było mi trzeba :*

Napisz komentarz