Robię audycje na żywo, a potem zamieszczam je jako podcasty. Podczas takiej audycji odbywają się małe konkursy, rozmowy z widzami na skajpie oraz czytanie ich maili, podrzucam Wam też do uszu fakty i anegdoty. Za każdym razem audycja jest na inny przypadkowy temat. Pajęczaki, Zima, Słodycze, Pseudonimy – spektrum jest ogromne. Show wciąż ewoluuje poprzez improwizacje – nagle powstają nowe segmenty, wyłaniają się stali rozmówcy, widzowie podrzucają swoje dżingle. Czasem ja szydzę z nich, czasem oni ze mnie. Wszystko to jest przerywane specjalnie nagrywanymi przeze mnie reklamami rzeczy z Demlandu. Ja się bawię świetnie, podobnie jak ze dwie garście innych osób. Kaman, spróbuj sobie, może Ci się spodoba. Może dołączysz do elitarnego grona ludzi, którzy lubią zmywać naczynia (bo, wiesz, masz czego słuchać podczas).

Słuchaj Offline

Słuchaj Online

6 komentarzy

 1. kpcz pisze:

  W końcu

 2. Tymke pisze:

  Demie, wróć do robienia radia. To była świetna seria ;)

 3. Krzysztof pisze:

  Drogi Demie, czy w związku z tym iż Codziennika, Kuchcika Dema i Top Świata TV już niema, mógłbyś wznowić twe, jakże wspaniałe radio?

 4. […] Radio Demland – Projekt Jakuba „Dema” Dębskiego. Szkoda że ta forma mu się przejadła i przestał nagrywać kolejne odcinki. Podobno miał byś odcinek pożegnalny, taki z pompą. Wciąż czekam Dem. […]

 5. Anna pisze:

  Drogi Demie,

  Czy w związku z przerwą w Codzienniku powrócisz do nas z radiem? Wiem, że radio sprawiało Ci dużo frajdy, ale jeszcze więcej frajdy sprawiało mi. Zwłaszcza Henryk.

  Pozdrawiam i wyczekuję,
  Anna

 6. Kiedy kolejna audycja?
  Pozdrawiam Jan.

Napisz komentarz