maj 2013 16

Ciekawostka: uważam, że są ludzie dużo bardziej potrzebujący niż jakieś głuche dzieci. Jasne, to bardzo smutne. Ale dobry Jezu, nie licząc paru drobiazgów ich życie jest prawie niezmienione. Mogą czytać, każdy film na DVD czy w necie ma napisy, mogą wykonywać ogromną większość prac tak samo dobrze, jak słyszący.

Zrobiłem ten film, bo miałem pomysł i chciałem wziąć w czymś udział, bo zawsze jestem gdzieś z boku świata youtube/blogów i jeszcze dalej od ludzi się tym zajmujących, bo generalnie raczej nie gadam z ludźmi.

Rzućcie kasę na jakiś Czerwony Krzyż czy coś lepiej, jak macie za dużo.

11 komentarzy

 1. Sokal pisze:

  Niewidomi ludzie też serfują po Internetach, juzef.

 2. juzef pisze:

  A propos nagradzania pomocy głuchym piosenką, to na pewnym portalu ankietowym widziałem niedawno ankietę skierowaną do osób niewidomych.

 3. Sanki pisze:

  Dem, mam prosbe: zrob odcinek ogarnij sie na temat tyldy '~’.
  Pan napisal, ze jak korzysta z formularza to mam blad w serwisie, bo jak raz wcisnie tylde to sie nic nie pojawia, a jak drugi raz to sie naraz dwie pojawiaja ~_~”

 4. bizun pisze:

  Szum jest OK.

  dobre rady wójka zbyszka — polecam szum z radia FM, jest lepszy niż industrialne burczenie.

  I tak: wolę filmy z napisami.

 5. Special pisze:

  Szum jest zajebisty. Zwłaszcza, kiedy chcesz coś poczytać, a dookoła jest pełno dźwięków, które Cię rozpraszają. Wtedy zapuszczasz sobie taki, proszę ja Ciebie, szum zagłuszający wszystko. Ten szum pomaga uwolnić się od nachalnych dźwięków nie pochłaniając przy okazji Twojej uwagi, jak to ma miejsce w przypadku muzyki. Polecam szum.

 6. Sobad pisze:

  Czyżby zainspirowane najnowszym odcinkiem Adventure Time ?

 7. qasx pisze:

  Dem, czemu tak bardzo inaczej traktujesz ludzi z facebooka i tu?
  Akcji nie popieram, bo są słabi w budowaniu stron internetowych.

 8. Senthe pisze:

  Kurwa tak bardzo świetny pomysł, nagradzać pomoc głuchym dzieciom PIOSENKĄ.
  Trolling level over 9000.

 9. BananaPower pisze:

  ahahahha :D W formie jesteś ostatnio Kuba. Niby prosty pomysł, ale przedstawiony w tak niesamowity sposób… Nic tylko się śmiać, a potem wkurwiać, jak za szybko zmieniasz kartki :<<

Napisz komentarz