Atlas Zwierząt – komiks drukowany – informacje
lis 2013 14

atlas

(design okładki: Ewa Mysza)

PREMIERA: 30 LISTOPADA (na konwencie B-XmasCon w Krakowie). Jest szansa na wcześniejsze wysyłki przedsprzedaży, jeśli się drukarnia wyrobi.

„Ten atlas zawiera opisy 12 różnych zwierząt (takich jak Jeż, Waleń czy Raptor) znanych z Demlandu oraz specjalnie przygotowane do tej książeczki komiksy na ich temat. ” – tekst z tyłu okładki

„Zauważyłem, że ciężko w dzisiejszych czasach o rzetelne źródło informacji. Ludzie czerpią wiedzę z wikipedii, w której każdy może napisać, co mu się podoba. Podręczniki do biologii nie posiadają informacji o zwierzęcych onomatopejach, a historycy gadają głupoty na temat pochodzenia człowieka. Wkurzają mnie takie bzdury. Wyjaśniam: człowiek nie pochodzi od małpy. Małpy powstały jakieś 100 lat temu w wyniku wysypu osób niepełnosprawnych umysłowo. Człowiek wywodzi się w prostej linii od psa i kota. Najgorsze jest to, że nikt mi nie wierzy, bo kłamstwa krążą tak długo, że weszły ludziom w krew i są traktowane bez zastanowienia jako prawda.” – wstępniak na pierwszej stronie

W środku 100% premierowego materiału, którego nie było i nie będzie w internecie! Polecam też ludziom, którzy chcą bliżej poznać świat Demlandu, bo można się ciut nauczyć.

Komiks nie zawiera brutalności ani wulgaryzmów, nadaje się dla dzieci.

ISBN 978-83-937057-4-0, data wydania: 30 listopada 2013, liczba stron: 24, oprawa: miękka, okładka kolor, wnętrze cz-b, papier: kredowany 150g/m2, wymiar: A5

Cena: 5 złotych

Zamów w internetowym sklepie Demlandu. Na pewno dotrze przed 6 grudnia.

darmowykomiksprzod

Teraz jest taka promocja, że jak zamówisz, to dostaniesz 8-planszowy komiks za darmo! W środku m.in. Matka Boska Żartobliwa i 3 plansze niedostępne nigdzie indziej.

17 komentarzy

 1. Agator pisze:

  Panie Demie, bardzo zależałoby mi na dostaniu „Komiksu za darmo”. Czy jest jeszcze szansa uzyskania jednego egzemplarza?

 2. Antonjo pisze:

  Komiksiki przybyły znacznie szybciej niż myślałem, szkoda tylko że w „komiksie za darmo” nie otrzymałem autorskiego rysunku i autografu, ale w sumie to komiks za darmo :P Polecam.

 3. Baaaart pisze:

  Doszedł mejl, że dzisiaj wysłane. Kiedy mogę się spodziewać w Szczecinie?

 4. Sowa pisze:

  To, że nie ma wulgaryzmów i przemocy, nie znaczy jeszcze, że się nadaje dla dzieci… Ja bym swoim takiej książeczki nie dała, nie chcę mieć dzieci ze zrytą banią.

  Czy w atlasie jest Sowa?

 5. Dumlix pisze:

  PANIE DEMIE. KIEDY BĘDĄ KOSZULINKI ? BO MOJA SMUTNA FOKA MI JUŻ NIE STARCZA :(

 6. Mikau pisze:

  A no i bym zapomniał – z tym brakiem przekleństw, to serio? :D

 7. Mikau pisze:

  Biere! A na jakim papierze jest ten 'Komiks za darmo’? Taki sam, jak większe komiksiki?

 8. dekadent pisze:

  A ja bym chciał tylko komiks za darmo bo ma zajebistą okładkę.

 9. Criss pisze:

  Czy nie bedzie to ja wątpie :P

 10. Matełosz pisze:

  Ej, Dem, jak będę robił duże zamówienie z 3 atlasami(dla mnie i znajomych) to dostane jeden Komiks Za Darmo, czy trzy?

Napisz komentarz