mar 2013 19

Kręcone w Mrągowie, mojej wiosce młodości. Maciek, który jest współtwórcą, to mój przyjaciel od około szóstego roku życia. Został w Mrągowie, a ja jestem w Kraku, więc widzimy się teraz niestety dość rzadko. Maćka możecie też znaleźć w trzech starych albumach Psów jako sponsora (tak naprawdę nie dał grosza, ale stawiał piwo, więc jest pysznie).

15 komentarzy

 1. Lewa pisze:

  Człowieniu ale Ci bebzona wywaliło :]

 2. Madoka pisze:

  Dem schudnij.

 3. Illidanka pisze:

  Niesamowite… te 8 lat temu wyglądałeś naprawdę fantastycznie, aż trudno uwierzyć! Szczuplutki, przystojny, wysportowany jak agent :P, śliczne włosy… I ten sposób mówienia… nie taki tam, jakoby już tyle w życiu doznałem że nic mnie nie cieszy naprawdę, nic nie imponuje, ch*jowe to wszystko.
  Naprawdę, bardzo bym chciała poznać takiego młodego Dema.

 4. Maczugi pisze:

  Dem, wyglądasz jak dobry duch. ;_; Moje życie jest zniszczone.

 5. zorbak pisze:

  Mi to przypomina styl bezimiennego podróżnika z Australii, ale to bardzo dobrze. Powolny rozwoj wydarzeń, humor zaszyty w ironii, a nie tylko „kurwa, kurwa, wypierdol śmieci”. Nie, żeby „Ogarnij Się” było złe, ale cenię sobie taką odskocznię od tego trochę nachalnego, a na dłuższą metę męczącego humoru Twojej głównej serii. Szkoda tylko, że tego typu produkcje nie staną się nigdy na tyle popularne by mogły zastąpić jakieś tam turbo demy czy inne.

 6. KingGrimm pisze:

  Super! Kiedyś to kręciłeś pełnometrażowe produkcje… Nie wiem czy ten „nowy projekt” ma coś wspólnego, ale serio takie spontaniczne filmy w plenerze naprawdę wychodzą Ci genialnie.

 7. Hamadryas pisze:

  Wierzba na końcu rulz. Świetne ruchy XD

 8. Lajlaja pisze:

  Dem, aaale się zmieniłeś. I brzmisz zupełnie inaczej. I wychodziłeś na dwór. Wzruszający materiał.

 9. Siaj pisze:

  Czy mógłby mnie ktoś oświecić czym jest kewlnet? Przepraszam za moją ignorancję, googlowałem ale wychodzi wiele różnych rzeczy

 10. Dawidsu pisze:

  Kurde, mam ten filmik na dysku. :P Ale chyba jest w tej samej, kiepskiej jakości, co na YT. To pewnie wersja avi, 320×240, 46 MB?

Napisz komentarz