mecenas2 Co to jest?

Klub Mecenasa Demlandu to specjalna, płatna subskrypcja dla ludzi, którzy chcą mnie finansowo wesprzeć. Nie jest to jednak donacja – w zamian za te pieniądze otrzymuje się specjalne usługi, filmiki i komiksy, niedostępne dla śmiertelników.

 

Po co to jest?

Żebym mógł się utrzymywać z tego, co robię. Jedni twórcy idą w sponsoringi, reklamy itd. Ale moja twórczość się nie łapie na to wszystko. Komiksiki mam za brzydkie i zbyt dziwne, w filmach nieraz klnę, wygłaszam niezbyt przyjazne medialnie opinie i sporo panów w krawatach łączy moją internetową personę z prawdziwą osobą.

Nie chcę się zmieniać w kierunku większej dostępności dla potencjalnych reklamodawców, nie chcę też trafiać w gust jak największej liczby osób, by mieć większy zasięg i móc ciągnąć więcej z reklam. Chcę tworzyć to, co lubię i rozwijać się w swoim własnym kierunku.

Jak to działa?

Bardzo prosto – pod koniec każdego miesiąca w sklepie Demlandu, w którym sprzedaję swoje komiksy, będzie można kupić „bilet” do Klubu Mecenasa na kolejny miesiąc. Bilet taki kosztuje 20 złotych + standardowe 5 złotych za wysyłkę (w połowie miesiąca zawsze wysyłam jakiś drobiazg pocztą tradycyjną). Jak ktoś chce dać więcej, to zawsze będzie taka opcja.

W sklepowym opisie biletu zawsze jest napisane, czego można się w danym miesiącu spodziewać, więc nigdy nie kupujesz kota w worku. Po nabyciu i zapłaceniu, wpisuję Cię na specjalną listę emaili, którym wysyłam wiadomości w sumie 4 razy w ciągu kolejnego miesiąca. W takiej wiadomości zawsze kryje się jeden z obiecanych bonusów.

Co to za bonusy?

Zależy od miesiąca. W miesiącach, w których premieruje nowy papierowy komiks Demlandu, główną atrakcją jest otrzymanie go na tydzień przed premierą z autografem oraz specjalnym stemplem Mecenasa. Poza tym w swoich skrzynkach mailowych możecie się spodziewać specjalnie stworzonych komiksów oraz linków do niedostępnych publicznie filmików.

Chcę! Gdzie Kupić?

Wyłącznie w Sklepie Demlandu między 15 a ostatnim dniem każdego miesiąca. Wpłaty należy dokonać najpóźniej ostatniego dnia miesiąca w którym nabyło się „bilet”. Możesz nawet jednocześnie zamówić bilet i inne produkty. Za wysyłkę zapłacisz tylko raz (tylko uwaga: komiks zostanie wysłany razem z Mecenasowym bonusem wtedy, kiedy przyjdzie czas na wysyłkę tegoż bonusu, czyli jakoś w połowie kolejnego miesiąca!).