kw. 2014 24


Jeszcze dziś nowy komiks!

21 komentarzy

 1. micha pisze:

  wygoogluj gdzie masz najblizszy dom dziecka i zawieź tam niepotrzebne ci ubrania, wtedy napewno trafia do tych, którzy ich potrzebują

 2. Rododendron pisze:

  Wyobraziłem sobie małego chłopczyka latającego z taką koszulką. Piękne.

 3. LordProtektor pisze:

  lecą miłe słowa
  bardzo fajna super seria i to pomarańczowe coś w tle również :)

 4. Pie Cha pisze:

  Fajna ta nowa seria ;O

 5. Grigorij pisze:

  Ja bym mimo wszystko wrzucił to do tych kontenerów. Wiadomo, jakiś przedsiębiorca sobie na tym zarobi, ale klientami szmateksów są w większości ludzie ubodzy, którzy dzięki temu mogą za względnie niewysoką cenę ubrać siebie i rodzinę. Więc mimo wszystko jest to jakieś wsparcie dla biednych.

 6. Turpi pisze:

  Wyrzuć może na śmietnik ale nie do kontenera tylko obok w jakimś kartoniku, albo coś. Na pewno znikną mega szybko.

 7. rudy pisze:

  Moze tablica.pl? Zaznaczyl bys ze sa znoszone i ze za darmo i jakby ktos chcial przejzec i zabrac cos dla siebie to moglby sobie wziac? Nie wiem, taki pomysl mnie napadl.

 8. Eldoka pisze:

  Oddaj bluze na WOŚP.

 9. Senthe pisze:

  Ależ są tu damy chętne na koszulki damskie, czemu ich nie sprzedajesz? Przywoź w partiach na konwenty, będziesz mieć problem z głowy.

  • Dem pisze:

   Bo są lepszej jakości koszulki damskie na demland.koszulka.tv – te, które mam są bez porównania gorszej jakości i odmawiam ich sprzedaży.

   • archu pisze:

    Możesz je zawsze sprzedawać jako super koszulki bo są starsze. Takie „Ooo, a ja to mam koszulkę z demlandu z czasów zanim dębski się sprzedał” czy coś by mogli ludzie myśleć.
    Albo mecenasom wysłać.

 10. Takwej pisze:

  Miałem ostatnio podobny problem, wyjeżdżam do USA to robię ostrą selekcję ciuchów i sprzętów których nie używam. Później oddaje to dla potrzebujących i nic się nie marnuje. Polecam oddać do domu dziecka albo do jakiegoś biedniejszego – nie dresiarskiego – domu. Jak się popytasz ludzi gdzie są potrzebujący w Twoim regionie to szybko uzyskasz odpowiedź, bo biedoty niestety nie brakuje. Jeszcze Ci ze szklanymi oczami podziękują. POTWIERDZONE INFO

 11. Ratlee pisze:

  Napisz do Owsiaka, niech rozdają na Brudstocku!

 12. Friz pisze:

  Rob star treki

 13. Scorpuś pisze:

  Ikoniczną bluzę sprzedaj na aukcji charytatywnej, a hajs przeznacz na dzieci. Ktoś kupi i będzie happy, że powącha prawdziwego Dębskiego, a i dzieci zjedzą obiad.

 14. habahaba pisze:

  Deeem jak tak bardzo chcesz się tego pozbyć, to ja bym była bardzo chętna na te koszulki :D

Napisz komentarz