kw. 2014 30

14 komentarzy

 1. Łupieżca pisze:

  Mam identyczną świetlówkę (Powerlux 6500k 85W) i od początku pracuje bezdźwięcznie. Jeśli w drugim gnieździe również będzie buczeć, to faktycznie można próbować reklamować.

 2. Ratlee pisze:

  Mam podobne zdanie na temat gier – nie warto się pakować w jedną, która wymaga od Ciebie wielkiego nakładu pracy i poświęcenia, kiedy (i tu znowu, moim zdaniem) nie otrzymujesz nic w zamian. Oczywiście można to odnieść do większości gier, ale LoL jest tutaj światłym przykładem.

  Pytanie do Ciebie: Ostatnio wystąpiłeś w BojTok’u wraz z Krzysztofem Gonciarzem i Łukaszem Konatowiczem – nie odniosłeś lekkiego wrażenia, że postać tego drugiego trochę 'przytłacza’ formę programu? Chodzi mi o to, że kiedy to oglądałem dało mi się we znaki, że Łukasz co chwila wtrącał się w wypowiedzi któregoś z was swoimi własnymi przemyśleniami, co przy prowadzeniu takiej formy wideorecenzji chyba nie jest zbyt pożądane.

 3. Voj4k pisze:

  Spróbuj HearthStone’a ma niski próg wejścia, a jest naprawdę fajną karcianką.

 4. Wolffe pisze:

  Drogi Demie, czy słyszałeś o Heroes of the Storm? Gra MOBA od Blizzarda, podobna do LoLa, ale z paroma różnicami i z postaciami pochodzącymi od Diablo, Warcrafta i Starcrafta. Na razie jest tylko zamknięta beta, ale warto się nią zainteresować. Szczególnie, jeśli grałeś w WoWa. Może Ci się spodoba :)

 5. LukegaX pisze:

  jak chcesz sobie demie popatrzeć livestream z LOLa to zobacz sobie Brunecie na Twitchu ze względu że fajna jest streamerka ;D

  http://www.twitch.tv/brunecia

 6. Sanki pisze:

  „Wszedłem”, rany Julek!

 7. SlownikJezykaPolskiego pisze:

  1:48
  >nie weszłem
  ;__;

 8. Salemus pisze:

  Spróbuj gry Dota 2. Też dużo czasu trzeba grać żeby nauczyć się gry ale na wejściu dostajesz wszystkich bohaterów odblokowanych i jedyne elementy, które kosztują pieniążki to wszelkiej maści sety, skiny, announcery itp. czyli nic co ma wpływ na rozgrywkę.
  No i ogląda się o wiele ciekawiej.

  • DoublePLayer pisze:

   Do tego możesz obejrzeć nadchodzący The International, do którego turnieje kwalifikacyjne są od 12 do 27 maja a sam turniej odbywa się od 18 do 21 lipca. Osobiście uważam, że jeśli chodzi o oglądanie, to Dota 2 jest dużo lepsza. Fakt, nie ma komentatora, który nie rzuci od czasu do czasu jakimś memem czy żarcikiem wewnętrznym, ale ewidentnie słychać, że wiedzą o czym mówią.

  • Mianda pisze:

   „Nie lubię LoLa, bo nie mam czasu i ochoty się wszystkiego uczyć”
   „To ej, zagraj w Dotę, tam jest jeszcze więcej do nauczenia, ale będzie fajnie”

   Żelazna logika.

Napisz komentarz