lip 2014 31

Po stworzeniu pierwszego komiksu „Atlas Zwierząt” załapałem, jak wiele zwierzaków komiksowych pominąłem. Smutna foka, żółw, panga… te stworzenia też zasługują na swoje własne strony.

Do tego ostatnio konkretnie mnie zaczęło znów jarać budowanie świata z drobnych kawałków informacji, a „Atlas Zwierząt” mi na to pozwalał w fajny, naturalny sposób. Takie małe strzępki, które powoli klarują budowę uniwersum Demlandu – poza tworzeniem nowego, durnego ewolucyjnego porządku, wspominają o historycznych wydarzeniach (jak np. Wielki Eksodus Waleni), problemach społecznych (prześladowania jeży) i sporach naukowych (dewolucjoniści).

oba tomy Atlasu będą dostępne na początku września

W Atlasie Zwierząt 2 zamierzam to pchać do przodu ze zdwojoną mocą – odwołam się nieco do wydarzeń, które czytelnik poznał w pierwszym tomie i rozszerzę to o kolejne informacje – powiem np. o starożytnym praprzodku jednego ze zwierząt podstawowych oraz o zwierzęciu, które powstało w wyniku genetycznych eksperymentów człowieka.

Rzecz jasna po każdej stronie podręcznikowej na czytelnika czeka komiks poświęcony opisywanemu stworzeniu, więc to nie jest tak, że fani zwykłych Demlandowych komiksów nie mają tu czego szukać.

Premiera Atlasu Zwierząt 2 planowana jest na 1 września. Razem z nim wypuszczę też dodruk pierwszego Atlasu, więc będzie się można od razu zaopatrzyć w oba. Każdy tomik to 24 strony kosztujące tylko piątaka.

9 komentarzy

 1. Obywatel Steku pisze:

  Byłoby miło gdyby premiera nowego atlasu zwierząt, miała dostać specjalny odcinek Weterynarza.

 2. asdf pisze:

  zrób większy odstęp między bokiem obrazka a tekstem bo brzydko

 3. Hubson pisze:

  Demie co z radiem demland ?

 4. k123onrad pisze:

  Będzie jeszcze pierwszego września możliwość zakupu Rycerza Agaty?

 5. Tadeusz pisze:

  1 Września? Co ty?! Niemiec?!

Napisz komentarz