Dzień 8 – Brzuszek
cze 2013 08

30 komentarzy

 1. draq pisze:

  Gdybyś miał zjeść 5000 kalorii z samych owoców, to wyszłoby to mniej więcej 5,8kg bananów, czyli około 58. Byłbyś wstanie zjeść to wszystko?
  Proponuję byś chociaż 1/3 kalorii zjadał w postaci owoców i warzyw (nie mam na mysłi surówek, w której jest sam majonez). Tym sposobem będzie Ci łatwiej dotrwać, inaczej się wykończysz.

 2. gurtos pisze:

  Dem, fajto!

 3. Lajlaja pisze:

  Demie, robisz to źle. Jestem siedemnastoletnią małą i chudą dziewczynką, a jem 5 tysięcy kalorii dziennie bez problemu. Tylko, że bardziej ze słodyczy niż tego całego fastfudowego syfu. Ale może o to chodzi w Demie5000, o ten cały syf.
  I polecam kanapki z Nutellą (Nutella droga, ale Biedronka ma dobrą podróbę)! mnóstwo kalorii i tyle frajdy <3

 4. leśna_świnia pisze:

  Albo zaczniesz się odchudzać ,albo cofam suba!

 5. pery pisze:

  Ach ci wszyscy ludzie biorący tą serię na poważnie i grożący Demowi konsekwencjami zdrowotnymi z zawałem włącznie. Czill, to tylko seria mini vlogów, a nie wskazówki jak dbać o organizm. Rany, jak nie pierdzielenie o kilokaloriach to zdrowotni terroryści, odechciewa się czytać komentarze.

 6. Przeepicka pisze:

  Dem, nie zawiedź mnie. Wierzę w Ciebie!

 7. Tomek pisze:

  Daje ci pałer Dembski :D

 8. Fantom pisze:

  Film mi nie działa. :/
  A tak poza tym, oglądam to tylko z sympatii do ciebie. Idea tego tłustego czerwca to nic dobrego ani mądrego. Gonciarz przynajmniej zrobił coś godnego szacunku, zrezygnował z internetu na miesiąc. Bardziej byś zainteresował widzów i wzbudził w nich respekt, gdybyś zdecydował pójść na miesięczną dietę. Takie jest moje zdanie, choć pewnie i tak masz je gdzieś. Obyś się nie wykończył tym syfem.

 9. Foucz pisze:

  Demie, wolałbym żebyś był zdrowy niż żebym ja miał te 2 min rozrywki dziennie przez miesiąc.

 10. Kśąrze Dj Brylant pisze:

  Jedz i rośnij !

 11. chory pisze:

  Jako osoba z przewlekłą chorobą układu pokarmowego stwierdzam, że wskoczyłeś właśnie na nowy level bycia zjebanym. W negatywnym sensie zjebstwa. Nie, nie pozytywnym w stylu – ale jesteś szalony. Negatywnym – jesteś zwyczajnie głupi.

 12. Kacz pisze:

  A pozatym … Twój organizm się teraz nieźle truje. Żeby sobie nie zniszczyć całkowicie organizmu ( ”na starość”) patrz na składniki produktów. Ja nie kupuje słodyczy które mają 'tłuszcz utwardzony’ ani 'tłuszczów częściowo utwardzonych’ – ”zapychają ” żyły i wogóle…
  Zjedz czasami błonnik i witaminki bo wykończysz się na tych pustych żarciach. Jednak fastfood nie ma zbyt dużo 'witamin’ i możesz najzwyczajniej mieć ich niedobór. Pozdro do Fanki Agaty :)

 13. Kacz pisze:

  Dem, witaminek i błonnika tobie brakuje .

 14. Niasza pisze:

  zajebiście Dębski, masz moje pieprzone studia i życie na sumieniu, będę oglądać jak wpierdalasz a na kolejny dzień mam EGZAMINY.
  A idź mi :(
  Zawiodłam się :(

 15. zorbak pisze:

  ŻRYJ!

 16. pim pisze:

  Witaminki jedz ;>

 17. ichigobunnie pisze:

  Dasz radę, Dem! Cała Polska wierzy w ciebie, nie możesz nasz zawieść, nie ma że boli!

 18. Grzesiek pisze:

  Ej Dem powinieneś kiedyś dobić do 5000 kalorii pijąc same browary

 19. Wułefista pisze:

  JAK MASZ PROBLEMY TO SIE LECZ, POWAŻNIE KIEDYŚ MIAŁEM PROBLEM Z CELLULITIS I WYLECZYLEM SIE ZGNIOTŁEM SZMATE NA MIAZGE! JAK NIEWIESZ JAK SOBIE PORADZIĆ Z PROBLEMEM TO NAPIERDALAJ!!! NAPIERDALAJ!!!

 20. Flor Alon pisze:

  Wygraj z jedzeniem Dębski, dasz radę.

 21. St_Jimmy pisze:

  Oj biedny Demie, zapodaj sobie może jakąś Activię czy inną kulturę bakterii żeby twój brzuch miał przewagę w walce z tymi codziennymi 5000 kcal. Albo ugotuj coś samemu, a nie tylko te burdel kingi i makdonaldy.

  Musisz wytrwać, od tego zależy istnienie wszechświata i ciągłość kontinuum czasoprzestrzennego.

 22. tomkow91 pisze:

  jak przestaniesz jeść to cofam suba

 23. Ja Performator pisze:

  Drogi Demie… wolę żebyś ogólnie to żył… bo lubię Twoją twórczość, jeżeli coś sobie zniszczysz w organizmie z takiego błahego powodu jak uciecha innych ludzi… to to nie będzie ogarnięte…

 24. veruka pisze:

  Dem, dasz radę! Jesteś silnym wikingiem pijącym piwo i jedzącym dużo mięsa, to samo zdrowie i uroda! Jesteśmy z tobą!

 25. bLaXeR pisze:

  Nic Ci nie dam za darmo Dem. Good try.

 26. KwadratTheJew pisze:

  A to dopiero 8 dzień.

 27. Luke Earthwalker pisze:

  otuchuję cię :D

Napisz komentarz