sie 2014 26

…jest już dostępny w przedsprzedaży w Sklepie Demlandu! Razem z nim z drukarni wyjdzie pierwsza część, więc można sobie wziąć obie. Nawet z bazgrołkiem i autografem, jeśli ktoś sobie życzy. Łał!

Kliknij by przejść do produktu w sklepie, gdzie możesz sobie zobaczyć przykładowe plansze.

Kliknij by przejść do produktu w sklepie, gdzie możesz sobie zobaczyć przykładowe plansze.

Wysyłka rozpocznie się, kiedy dotrą do mnie oba te komiksy z drukarni (czyli w pierwszej połowie września). Wtedy też od razu wyślę komiks do sklepów Gildia, Yatta, koszulka.tv oraz KiK, więc nie powinno być żadnej dużej obsuwy.

8 komentarzy

 1. Mongoł pisze:

  Karcianki „Wyścig po Dyplom” i „Sesja Poprawkowa” są możliwe do kupienia obecnie, a jak tak, to gdzie (lub kiedy będą)? Bo na PolakPotrafi się już zbiórka skończyła, a ani na koszulce.tv, ani w sklepiku, ani na stronie projektu nie ma napisane co, jak, gdzie i po ile :(

 2. Hendrix pisze:

  Czy kuce będą w atlasie?

 3. Trotyl88 pisze:

  Wiem Dem, że to nie jest miejsce na takie sprawy, ale nie wiem gdzie zapytać ;) Chodzi mi o to, czy masz w planach wznowienie Radia Demland, może niekoniecznie o stałych porach jak kiedyś, tylko co jakiś czas? Czy pomysł totalnie ci się przejadł i nic z tego?

  • Dem pisze:

   no póki co nie planuję

  • Tajemniczy Kleon pisze:

   Dem, myślę, że to ważne (skoro temat już wyszedł), żebyś wiedział, że Radio Demland to projekt, który porywa serca. Sam wysłuchałem wszystkie odcinki offline wożąc dzieci do szkoły. Jadę sobie double-deckerem do domu, dzieci się uczą w szkole, a ja na słuchawkach słucham „Kącik mangowy z Aleksem”, „Kłamstwa naukowego świata” albo insze punkty stałe lub zmienne. Jak już nic nie było, to słuchałem jeszcze raz. Niektóre odcinki wysłuchałem po trzy razy. Radio jest potrzebne. Nawet raz w miesiącu, ale żeby coś powstawało… taka prośba od fana. Potrzebuję coś co mogę wrzucić na słuchawki offline, a Radio Demland idealnie się do tego nadaje.
   Poznałem Ciebie dość niedawno, nie załapałem się na Klub Mecenasa (może warto wrócić do tego pomysłu), a z chęcią byłbym jego członkiem i opłacał miesięczne składki… Płacę na Netflix co miesiąć koło £8, drugie tyle na Amazon Prime… a Dem, który dostarcza mi więcej radości niż te razem wzięte nie kasuje – bessęsu.

   • Dem pisze:

    Bardzo dziękuję za miłe słowa! Myślę ciągle w tej chwili nad jakąś inną formą podcastową, skupioną bardziej na filmach.
    Co do wspierania, to zawsze możesz kupić trochę komiksów na http://demland.sstore.pl/ :). Za wysyłkę do UK dopłać tylko dyszkę.

Napisz komentarz