paź 2014 01

8 komentarzy

 1. MKej pisze:

  Sweet baby Jesus, ale się czuję doceniony!

  Wiedziałem, że codzienników nie będzie, ale tak czy inaczej chciałem pochwalić kawał dobrej roboty, jaką przy nich zrobiłeś. Super, że jednak je kontynuujesz!

 2. Wojciech pisze:

  A w Szwajcarii zachęcają do picia wody z kranu! Są normalnie kampanie, billboardy. W pracy dostaje się od szefa w prezencie gadżety do picia wody z kranu xD

 3. P pisze:

  Dzięki za powrót codziennika!

 4. Lokee pisze:

  Picie wody z kranu jest niezdrowe!
  Pierwsza sprawa to zbytnia ilość fluoru a nawet rtęci w niej, nie należy jej pić nieprzygotowanej (a zresztą nawet takiej się nie powinno pić, nawet nie macie pojęcia ile w wodzie przygotowanej zbiera się kamienia, a potem płacz i lament że w wieku 30 lat będziecie musieli wysrywać kamienie, no chyba, że się wam poszczęści i wam wytną)
  Woda z kranu to świetna sprawa jeśli masz filtr, montujesz takie cudeńko pod kranem i już możesz pić śmiało.
  Dobra a jeśli czytaczu nie ruszają cię powyższe negatywne cechy picia z kranu wody to chociaż broń Boże nie pij na mazurach z kranu! (mówi się, że najczystsza a to brednie, ma podwójną ilość fluoru w sobie i chlor)

  • Dem pisze:

   cześć, Żywiec Zdrój®™, co tam

  • NotfromVanilla pisze:

   Gdzie i skąd ta woda z fluorem? Jeśli chodzi o fluorowanie wody, to nie jestem pewna, ale w Polsce się tego prawie nie robi, bo jesteśmy zbyt biedni. Nie mam pojęcia jak jest z chlorowaniem, czy już przeszliśmy na cywilizowane ozonowanie, czy nie.
   Faktem jest, że woda w kranie i tak będzie do dupy jeśli mamy stare rury i że generalnie woda głębinowa jest zawsze lepsza od powierzchniowej.

  • Mściwuj pisze:

   Czytanie Twojego komentarza jest niezdrowe.

Napisz komentarz