lis 2017 30

HEJO DEM HANDLUJE JEŻE PRZEZ NETA!
Jak się pewnie zorientowaliście, przestałem prowadzić swój sklep internetowy. Komiks „Jeże” dostaniecie na Święta przez sieć u Yatty, Gildii oraz w koszulkowym Teetres.
A ja mam tutaj taki jednorodny pack świąteczny dla wszystkich, z możliwością zamówienia przez email. Zestaw zawiera: komiks Jeże, autograf z rysunkiem w środku, przypinkę, magnes na lodówkę z otwieraczem oraz torbę. Cały zestaw dostajecie za 49zł – a kupując te towary i usługi oddzielnie bulilibyście 64zł (gdyby się je w ogóle dało kupić w necie).
Do tego wysyłka – polecony priorytet gabaryt B za dychę i mamy łączną cenę 59zł. Jeśli chcecie więcej pakietów, to za wysyłkę płacicie tylko raz (więc 2 pakiety to razem 108zł).
Jeśli jesteście chętni na taki konkretny zestaw, to piszcie na jakub.demlandMAUPAgmail.com maila o tytule „Zamówienie IMIĘ NAZWISKO” z danymi do wysyłki i ewentualnie info, jaką chcecie dedykację. Ja Wam odeślę dane konta i tytuł do przelewu.
Tylko uwaga – być może będę czekał z wysyłką aż się ciut nazbiera. Nie zamawiajcie z wizją „na Mikołaja” – prędzej na Święta lub czyjeś urodziny po 10-tym .
Liczba pakietów limitowana. Komiks zawiera wulgarne słownictwo – nie polecam poniżej 15 roku życia.